הסעות ילדים ותלמידים

הילדים זקוקים להסעה לגנים ולבתי הספר? אתם מעוניינים בחברה אמינה ומקצועית אשר תבטיח את שלומם של הילדים? מחפשים חברה אמינה אשר תדאג להביאם בשלום למוסדות הלימוד?

חברת המפתח תעבורה בע''מ, אחת החברות הותיקות בישראל בתחום ההסעות, מעמידה לרשותכם צי אוטובוסים משוכללים וחדישים לטובת הסעות תלמידים.


הילדים הם העתיד של כולנו, בכך אין ספק. השאיפה הברורה שלנו היא להעניק להם את החינוך האיכותי ביותר, כזה שיאפשר להם להתפתח בהמשך לאדם טוב וערכי יותר. אולם, כדי שכל אלה יקרו, צריך קודם כל לגרום לכך שיגיעו לבית הספר בבטחה. היות וסוגיית המרחק נכנסת לא פעם לתמונה, עולה הצורך של הסעות תלמידים.

משרד החינוך מגדיר כיום תנאים שונים שיצריכו שימוש בחברת הסעות, הכוללים דגשים מיוחדים. אנחנו בחברת המפתח תעבורה בע''מ גאים להיות אחת החברות שמבצעות את המשימה החשובה הזו עבור דור העתיד.

ראשית: מתי נדרשות הסעות תלמידים?

לפני שנדבר על סל השירותים שלנו, ראוי להבהיר קצת את שדה המשחק אליו אנחנו נכנסים. ובכן, על פי תקנות משרד החינוך, הסעות יאפיינו תלמידים אשר בית הספר הקרוב ביותר לביתם נמצא במרחק של שני קילומטרים לפחות. במצב כזה, משרד החינוך ישתתף בעלות הנדרשת של ההסעות, ובכך למעשה ינגיש את בית הספר עבור תלמידיו.

כמו כן, הוגדר בדיוק הגורם שיהיה אחראי על הסדרת ההסעות האלה: האחריות נופלת על הרשות המקומית אשר בתחומה נמצא בית הספר. אולם, היות ולרשויות המקומיות אין בוודאי צי כלי רכב בהישג יד, הן מסתמכות על חברות ההסעה החיצוניות. וכאן בדיוק נכנסת חברת המפתח תעבורה בע''מ לתמונה.

היתרונות שלנו בהסעות תלמידים

אנו בחברת המפתח תעבורה בע''מ מודעים לחשיבותה של המשימה אשר עומדת לנגד עינינו. אנו מנפקים עבור הלקוח כלי תחבורה חדישים, נוחים ומאובזרים היטב. אלה מחזיקים בכל האישורים והרשיונות הנדרשים, ונבדקים באופן תדיר על ידי גורמים מוסמכים בתחום הבטיחות. בתיאום מראש, אנחנו יכולים למעשה להתאים את כלי התחבורה לכל צורך: למשל, מבחינת כמות התלמידים, מספר נקודות האיסוף וכן הלאה.

במרוצת השנים, הענקנו את שירותי ההסעות שלנו למספר רב של רשויות מקומיות ומוסדות חינוך בכל חלקי הארץ. כמו כן, אנו מתמחים גם בשירותי הסעות עבור הסובלים ממוגבלויות שונות, ובכלל זה תלמידים אשר לומדים במוסדות החינוך המיוחד השונים: כלי הרכב מותאמים גם להם, מבלי שהם נשארים מאחור.

מילת המפתח: בטיחות

כאשר אנו מדברים על הסעות תלמידים, עולה אפילו יותר מבדרך כלל הצורך להקפיד על בטיחות. למעשה, גם כאן נכנסות לתמונה ההוראות של משרד החינוך, שהנהגים שלנו מקפידים לבצע במלואן: בין אם חובת החגירה של התלמידים, סוג החגורות, איסור הורדת תלמידים מהדלת האחורית או ביעד שאינו הרגיל, אפשרות להוספת הורה מלווה לנסיעה וכן הלאה.

דגש נוסף אצלנו הוא על דיוק. כולנו חוששים שהילדים שלנו יאחרו לבית הספר, ויפסידו את כל התכנים החשובים המועברים שם. כאשר הדבר נובע מאיחורו של נהג ההסעות, אין הרבה דברים מתסכלים מכך. אצלנו אתם יכולים להיות בראש שקט: הנהגים מתייחסים ללוח הזמנים בחרדת קודש, ולא סוטים ממנו אפילו בדקה.

צרו איתנו קשר עוד היום

באם הגיע הרגע שלכם לדאוג לשירותי הסעה עבור התלמידים שלכם, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נשמח לבצע עבורכם את המשימה החשובה הזו, ונקפיד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, ולראות אילו פתרונות אנחנו יכולים להציע עבורכם.

יתרון נוסף שלנו הוא הליווי שלכם לכל אורך הדרך. אנחנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ מקיף על הדרך הטובה והיעילה ביותר לתכנן את ההסעות, וזמינים לכל שינוי או צורך שיבוא עם הזמן. בכך, אתם יכולים להיות רגועים: התלמידים שלכם יעשו את דרכם מדי יום לבית הספר בבטיחות ובנוחות המקסימלית. לא תאמינו עד כמה החינוך שלהם יכול להשתפר עקב כך.

Nagishly- Dont touch