הסעות לחתונות

הסעות לחתונות

בעבר איש לא היה מעלה בדעתו, כי בכדי להגיע לחתונה של חבר או קרוב משפחה, עליו להזמין הסעה מאורגנת, אשר תסיע אותו מביתו הישר לחתונה ובחזרה. למעשה, הסעות לחתונות נחשבו כמותרות, אשר אין בהן צורך ממשי. אך, כיום, הסעות לחתונות, הפכו לדרך שכיחה ביותר בקרב המוזמנים להגעה לחתונה, כאשר צעירים ומבוגרים כאחד, מעדיפים להסיר את אחריות ההגעה מכתפיהם, ולהגיע באמצעות הסעה קבוצתית מאורגנת.


הסיבות לבחירה בהסעה לחתונה
ישנם מספר סיבות מרכזיות, אשר הופכות את ההסעה לחתונה לאלטרנטיבה אטרקטיבית:


• אלכוהול – אירוע החתונה טומן בחובו כמויות עצומות של אלכוהול, אשר מוגשות לאורחים ללא תשלום. על כן, ישנה נטייה לשתיית משקאות אלכוהוליים בחתונות מעבר לצריכה הרגילה. כמו כן, ישנה מודעות גוברת לנושא הנהיגה בשכרות, ולאכיפה הקפדנית של משטרת ישראל בכבישים בשעות הלילה. על כן, אורחים רבים, אינם מוכנים לקחת את הסיכון, ובוחרים להגיע בהסעה לחתונה. כך, מתאפשרת להם חגיגת חתונה, ללא דאגות, וללא הצורך בגיוס נהג תורן, אשר ייאלץ לצמצם את הנאתו ביחס לשאר חבריו. לכן, הסעות לחתונה הפכו לדרך האולטימטיבית, לחגוג וליהנות בחתונה, בידיעה, כי ישנו נהג מקצועי אשר אמון על ההסעה חזרה הביתה בבטחה ובשלום.


• מרחק גיאוגרפי – בעבר חתונות היו מתקיימות באזורים הקרובים למוזמנים, כך לא היה צורך בנסיעה ארוכה ומתישה למקום החתונה. אך כיום, אולמי אירועים פזורים בכל רחבי הארץ, ולא כל המוזמנים מסוגלים להגיע למקום המרוחק מאזורי מגוריהם. בנוסף לכך, חתונות בדרך כלל נמשכות עד לשעות הקטנות של הלילה, כך שנסיעה ארוכה ומעייפת, באמצע הלילה, איננה מומלצת, במיוחד לאחר אירוע. על כן, הסעות לחתונות מעניקות פיתרון אולטימטיבי, לאלו אשר אינם מסוגלים להגיע לאזור המרוחק, ואלו אשר מעוניינים לוותר על המעמסה בנסיעה ממושכת בשעות המאוחרות של הלילה.


• חיסכון כספי – עלויות הדלק בימנו מרקיעות שחקים, על כן נסיעה לחתונה מרוחקת עלולה להתבטא בהוצאה כספית נוספת מלבד הצ'ק בחתונה. על כן, נסיעה קבוצתית באמצעות הסעות לחתונות מאפשרת חיסכון כספי משמעותי לכלל הקבוצה, בנוסף לנוחיות המתלווה להגעה לחתונה, ללא צורך בנהיגה ובחיפוש מייגע אחר המיקום המדויק.


בשל סיבות אלו, ישנן חתונות, בהן המארחים לוקחים את היוזמה לידיהם, ומארגנים לאורחים הסעה מקצועית, נוחה ובטיחותית להגעה לחתונה.


כיצד לבחור חברת הסעות לחתונה
אומנם מדובר באירוע חד פעמי, אך כאשר הנסיעה הינה ארוכה ומרובת נוסעים, יש לערוך כמה בדיקות, לפני הזמנת חברת הסעות לחתונות:


• רישיון – הבדיקה הבסיסית ביותר הינה בדיקת הרישיון של חברת הנסיעות. לכל חברת נסיעות אשר פועלת באופן מקצועי וחוקי, ישנה תעודת רישיון עדכנית בעלת חותמת של משרד התחבורה. חברה אשר איננה מחזיקה ברישיון מסוג זה, איננה פועלת כחוק, ונסיעה בה מהווה סכנה בטיחותית לכלל הנוסעים.


• זמינות החברה – בדרך כלל הסעות לחתונה נעשות ממספר מוקדי איסוף, לכן ישנה חשיבות מכרעת לזמינות יצירת הקשר עם חברת ההסעות, כאשר ישנו שיבוש בזמני האיסוף מצד האורחים. בכדי לא להיקלע למצב בו, חלק מן המוזמנים נותרו ללא הסעה, יש לבדוק מבעוד מעוד עם החברה את אפשריות יצירת הקשר בזמן ביצוע ההסעה.


• בטיחות – הנושא החשוב ביותר בנסיעה הינו נושא הבטיחות, על כן אין כל בושה בבדיקת הרכב לתקינות בטיחותית. מדובר באוטובוסים ומיניבוסים (אוטובוסים זעירים) המסיעים מספר רב של נוסעים, על כן, תקלה פשוטה כביכול בתקינותו של הרכב עלולה להוביל לאסון חמור. לכן, מומלץ לוודא כי הרכב עבר את הבדיקות הבטיחותיות הנחוצות, וכי הוא תקין לנסיעה בכביש.


• אמינות – מומלץ לבחור חברה מוכרת בעלת ניסיון בתחום, אשר תוכל להעניק לכם שירות נסיעה אופטימאלי. רבות מן החברות המקצועיות בתחום מציעות למזמינים אוטובוסים חדשים, המאובזרים באופן מלא לנוחיותו של הנוסע.

Nagishly- Dont touch