הסעות לנתב"ג

ברצלונה או פריז? דרום אמריקה או המזרח הרחוק? כל טיסה לחו"ל מתחילה בנתב"ג.

מחפשים את הדרך הטובה ביותר להגיע לנתב"ג? רוצים להיות בטוחים שתגיעו לטיסה בזמן?

בחברת המפתח תעבורה בע''מ תוכלו לעשות זאת באופן המקצועי, המהיר והזול ביותר !

למה כדאי לבחור בחברת הסעות?

טיסה לחו''ל היא סיבה למסיבה, בכך אין ספק. כמעט תמיד, היא מלווה בהתרגשות רבה, לקראת חוויה עצומה שבוודאי תבוא. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שכל טיסה שכזו מצריכה לא מעט ארגונים. אנחנו רוצים להתייחס לאחד השלבים המורכבים, שנכנס לתמונה ביום הטיסה עצמה: הגעה לשדה התעופה.

האם חשבתם כבר איך להגיע לשדה התעופה הלאומי של ישראל? אלו הן חלק מהאפשרויות שבוודאי עלו בשלב זה או אחר:

  • אוטובוס/רכבת – פתרון זול, אין ספק. הבעיה היא שהוא לא עולה על הפרק בכל הטיסות הנערכות בשעות הלילה. כמו כן, יש קושי מהותי להגיע לשדה התעופה באמצעים אלה, כשאתם עמוסי מזוודות.
  • רכב פרטי- פתרון נוח בכל קנה מידה. אלא אם לוקחים בחשבון את מאות השקלים (אם לא מעבר לכך) הנדרשים לצורך חניה בנתב''ג.
  • מוניות פרטיות- מאפשרות להגיע מהבית לשדה התעופה. הבעיות הן המחיר היקר, והעובדה שישנם נהגי מוניות רבים שאינם אמינים, או אפילו לא דייקנים.

חברת המפתח תעבורה בע''מ לוקחת את כל היתרונות מאמצעי הגעה אלה, ומבטלת את החסרונות שהזכרנו. היא מציעה כלי רכב איכותיים וחדישים, אשר יאפשרו לכם להרגיש כאילו התחלתם את החופשה בחו''ל עוד בישראל. הרכבים שלנו עומדים בכל דרישות הביטחון, מחזיקים בכל הרשיונות הנדרשים ועוברים ביקורות באופן תדיר על ידי קצין בטיחות מהשורה הראשונה.

כמו כן, נהגי החברה הינם מנוסים ומקצועיים כולם, ויקפידו כי הדרך לשדה התעופה תהיה גם הבטוחה ביותר האפשרית. יש לציין גם את האדיבות, והיחס החם המוענק לכל נוסע ונוסע.

התאמה מושלמת לצרכים

בין אם מדובר בנוסע יחיד או במשפחה שלמה, ובין אם במזוודה אחת או "בית" שלם- אנחנו נוכל להתאים עבורכם את רכב (או רכבי) ההסעות. למעשה, נוכל לספק פתרון ראוי גם לקבוצות שלמות של עשרות אנשים, הטסים לחו''ל: משלחות, ארגונים, בתי ספר וכן הלאה.

אנחנו נקפיד לשמוע את הצרכים שלכם, ונפעל על פיהם בלבד. התוצאה היא רכב המותאם לכם אישית, שיאפשר לכם להשלים את ההגעה לשדה התעופה באופן הנוח ביותר.

אפשרות אחרת שעומדת עבורכם היא לתאם גם את ההסעה חזרה, כשכבר תנחתו בארץ. בדרך זו, נמנע מכם הצורך לדאוג להיבט הזה כשאתם בחו''ל, או אפילו עם ההגעה שלכם ארצה. יש אנשים אשר מתחילים לחפש הסעה הביתה רק לאחר הנחיתה- לא פעם, הדבר מביא לעיכוב רב במציאת הפתרון.

המטוס לא יחכה לכם

דגש אחר שלנו הוא על דיוק. במרוצת השנים, שמענו לא מעט פעמים על נוסעים שאיחרו לצ'ק אין פשוט מכיוון שהמונית שהגיעו באמצעותה התעכבה לה. אין לתאר את עוגמת הנפש של אלה. כחברת הסעות מקצועית, אנחנו מקפידים שכל הסעה תגיע בזמן שנקבע עם הלקוח, מבלי לחרוג מכך אפילו בדקה. בדרך זו, הוא יכול להגיע לשדה התעופה בנחת, לעבור את כל הבידוקים- ואפילו ליהנות מקניות בדיוטי פרי.

טסים לחו''ל? פנו אלינו

לא משנה אם אתם נוסעים לחופשה, לביקור קרובים או לנסיעת עבודה- חברת המפתח תעבורה בע''מ תוכל לסייע לכם בכך. אתם יותר ממוזמנים ליצור עימנו קשר, אפילו מספר שבועות לפני הטיסה. אנחנו נציע לכם את סל הפתרונות שלנו, כך שתוכלו לבחור בזה המתאים לכם ביותר.

בעזרתנו, תהיה זו התחלה מעולה לטיסה לחו"ל !

Nagishly- Dont touch