הסעות לצהרונים

החלטתם לרשום את ילדיכם לצהרון, אך אין באפשרותכם להסיע אותו? הצהרון מרוחק מהבית שלכם?

הפתרון האידיאלי עבורכם - שימוש בשירותיה של חברת הסעות לצהרונים.

החדשות הטובות הן שחברת המפתח תעבורה בע''מ, אחת הותיקות והמנוסות בתחומה מציעה את זה בדיוק, ובאופן המקצועי והבטוח ביותר.

על חשיבותם של צהרונים

עד שיונהג בישראל יום לימודים ארוך, ימשיכו הצהרונים, כך נדמה, לקחת תפקיד מרכזי בחינוך של ילדינו. במסגרת הצהרון משתתפים הילדים, לרוב בגילאי גן עד בית ספר יסודי, בסדנאות או בחוגים שונים, מכינים שיעורים, משחקים יחדיו, צופים בטלוויזיה וכן הלאה. זהו פתרון אידיאלי להורים עובדים, אשר זקוקים למצוא מענה השגחתי לילד שלהם, ומסגרת אשר תאפשר את חינוכו גם מעבר לשעות הלימודים.

הסעות לצהרונים אינן מעוגנות בתקנות של משרד החינוך: בניגוד להסעות תלמידים לבתי ספר המרוחקים מביתם של התלמידים, כאן אין השתתפות בהוצאות של משרד זה. לרוב, יהיה זה פרי יוזמתם של מנהלי הצהרון וההורים, אשר מעוניינים לדאוג לפתרון הסעה בטוח עבור ילדיהם. פתרון זה מוכיח עצמו, פעם אחר פעם, כמשתלם ביותר ממובן אחד, ומסייע לשקט הנפשי של ההורים.

חלק מסל שירותים רחב

חברת המפתח תעבורה בע''מ מתמחה כבר עשרות שנים בכל הסוגים של הסעות, ובכלל זה הסעות לצהרונים. היא מציעה צי שלם של כלי רכב, המותאמים למספר הילדים שיש לדאוג להם: ההסעות אפשריות על בסיס יומיומי, עם נקודות איסוף קבועות לאורך הדרך. ואגב, אנו מציעים גם איסוף חזרה, מהצהרון לבתים השונים של הילדים, בתום שעות הפעילות שלו.

היות ומדובר בילדים, ברור כי נדרש להקפיד כאן על מלוא הבטיחות. כלי הרכב שלנו מחזיקים בכל האישורים והרישיונות ההכרחיים לצורך ביצוע הסעות אלה, והנהגים עצמם מנוסים בתחום. בכל נסיעה ונסיעה אנו מקפידים על עמידה בכל אחת מהדרישות המאפיינות כיום הסעות ילדים: חגורות בטיחות, איסור עמידה, הורדת הילדים אך ורק בנקודות שנקבעו מראש וכן הלאה.

יתרון נוסף נוגע כבר לאיכותם של כלי הרכב: הם נחשבים לנוחים, מרווחים ומאובזרים היטב. כך הנסיעה עבור הילדים שלכם תהיה נעימה יותר, עובדה שגם תשפיע לטובה על ההתנהלות שלהם בצהרון עצמו.

התאמה ודיוק

חשוב לזכור שכלי הרכב שאנו מציעים מיועדים להתאים גם למאפיינים האישייים של כל קבוצת ילדים. באפשרותנו להציע כלי רכב אשר מיועדים לבעלי מוגבלויות או נכויות שונות, אשר משתייכים למוסדות החינוך המיוחד. כמו כן, באפשרות הורים המעוניינים לכך להוסיף גם מלווה מטעמם לחלק מהנסיעות.

דגש נוסף בהתנהלות שלנו הוא על דיוק. מיותר לציין כי אין זה בטוח לגרום לילדים לחכות דקות ארוכות להסעה שלהם, מה גם שאיחור לצהרון עצמו יפגע כבר בשגרת ההתנהלות שבו. אנחנו מקפידים לעמוד בלוח הזמנים שנקבע בכל נסיעה ונסיעה, ולא חורגים ממנו בשום אופן. כמו כן, אנשינו נמצאים בקשר רציף עם אנשי הצהרון או ההורים, על כל צורך שלא יצוץ.

נשמח לסייע לכם

באם אתם מחפשים פתרון הסעה לצהרונים עבור קבוצה של ילדים, נשמח להיות שם בשבילכם. במרוצת השנים, הצענו את השירותים שלנו ללא מעט גורמים בתחום החינוך, ובכלל זה צהרונים. השירותים שלנו ניתנים בכל רחבי הארץ, ולכל אורך השנה. ניתן להוסיף לכך גם את המחיר האטרקטיבי, זול יותר מכל פתרון תחבורה אחר שתוכלו להעלות על הדעת, וכן מחברות אחרות הפועלות בתחום זה.

לא יודעים מאיפה להתחיל? באפשרותנו להציע לכם גם יעוץ וההדרכה, החיוניים כל כך בתחום זה. הצוות שלנו ישמח להדריך אותכם, ולתכנן יחד אתכם את מערך ההסעות.

Nagishly- Dont touch