הסעות עובדים


רוצים לדאוג לרווחת העובדים שלכם? העובדים מאחרים לעבודה כי האוטובוס לא הגיע? הם מתלוננים על הוצאות הדלק של הרכב הפרטי שלהם? אתם צריכים לממן גם הוצאות חניה לרכבם?

יש דרך קלה, מהירה וזולה יותר – הסעות עובדים !

חברת המפתח תעבורה בע''מ, אחת החברות הותיקות בישראל בתחום ההסעות, תשמח להציע את השירות החשוב הזה בעבורכם.

על הסעות לעובדים

כולנו גדלנו על האימרה שזמן שווה כסף. בעולם העבודה, הוא שווה אפילו הרבה יותר מכך. כשזה נוגע לעסק שלכם, ברור שתרצו לעמוד בלוח הזמנים, ולהצעיד את העסק כולו קדימה. דאגה לעובדים היא מילת המפתח, והסעות עובדים הם אחד הצעדים העיקריים בדרך להגשמת מטרה זו.

במרוצת השנים, הבינו חברות וארגונים רבים כי ניתן למנוע מצבים מסוג זה באמצעות ארגון הסעות לעובדים. למעשה, אפשר לומר כי הסעות הפכו לנורמה של ממש: הן מסייעות לרווחה של העובדים, תורמות לסביבה ואף מעלות את קרנה של החברה כולה.

באם העסק שלכם נמצא באחת מערי המרכז (וגם אם לא), ההסעות מאפשרות להתמודד גם עם בעיה אחרת שעלולה לצוץ: קוראים לה חניה. העובדים לא נדרשים, בדרך זו, לבזבז זמן רב במציאת חניה, וגם לא לשלם עליה. גם זה יתרום, בטווח הארוך, לשביעות הרצון שלהם. הרי ידוע כי מציאת חניה היא אחת המשימות המתסכלות ביותר עבור כל נהג ישראלי.

יתרונות נוספים של ההסעות

חשוב לזכור גם כי הסעות לעובדים, במיוחד דרכנו, הן גם הפתרון הזול והחסכוני ביותר שתוכלו למצוא. תשכחו מתשלום של הוצאות נסיעה לעובדים, על כל הבירוקרטיה הכרוכה בכך. עם הסעות תוכלו לדאוג להם בדרך הפשוטה ביותר. אם זה לא מספיק, לא תאמינו עד כמה זה יגדיל את התפוקה של העובדים: ברור כי עובד שלא נאלץ לבזבז שעות ארוכות באוטובוסים יהיה יעיל יותר, ולו מכיוון שיהיה רגוע פי כמה.

מערך כלי הרכב שאנו מציעים חדש ומודרני. בכולם יש מערכות מיזוג אוויר, וברובם גם כריזה. כל רכב עובר את הבדיקות הנדרשות על פי חוק, תחת פיקוחו של קצין בטיחות מוסמך. יש לציין גם את נהגי ההסעות עצמם, כולם מנוסים ומיומנים בתחומם. בדרך זו, לא רק שההסעות יהיו נוחות - הן יהיו גם בטוחות.

כך זה עובד

בחברת המפתח תעבורה בע''מ, אנחנו מאפשרים לכל עסק או ארגון למצוא את הפתרון המתאים לו ביותר. אנו מודעים לצרכים הייחודיים של כל חברה, ופועלים על פיהם בלבד. כך, בהתאם לכמות העובדים, לאזור ולשעות העבודה אנחנו מנפיקים מערכת הסעות איכותית. דגש אחר הוא על דייקנות: ההסעות מתבצעות מדי יום ביומו כמו שעון, עם התאמה מוחלטת ל"תכנית העבודה".

אתם מעסיקים עובדים שלא בהכרח דוברים את השפה העברית? אין בעיה. אצלנו התקשורת עם הלקוחות נעשית גם במספר שפות. כאשר נדרש לתאם עם עובד מסוים מקום איסוף, למשל, היבט זה בהחלט יכול לסייע להליך כולו.

אנו פועלים עם מערכות ממוחשבות, אשר מאפשרות לנו לדעת היכן נמצא רכב ההסעות בכל רגע נתון. כמו כן, בכל עת נמצא אצלנו במשמרת סדרן, אשר מבצע את התיאומים מאחורי הקלעים, והוא הכתובת למקרים של חריגות: למשל, עובד שלא מגיע למשמרת.

נשמח לשמוע מכם

במהלך 35 שנות פעילותה, בנתה לעצמה חברת המפתח תעבורה בע''מ מוניטין מרשים בתחום. בין לקוחותיה הקבועים, ניתן למנות חברות, מוסדות ומפעילים מובילים במשק הישראלי: חברות ממשלתיות, בתי חולים, רשויות מקומיות – והרשימה עוד ארוכה.

אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, ולראות את מגוון הפתרונות שאנו יכולים להציע עבורכם. כמו כן, נשמח להעניק לכם ייעוץ על הדרך הטובה ביותר לבצע את ההסעות, בצורה אשר תשפר את העסק שלכם ביותר ממובן אחד.

Nagishly- Dont touch