שירותי אח"מ (VIP)

מארחים אנשים חשובים מחו''ל? עליכם לאסוף אח''מ משדה התעופה? זקוקים לשירותי רכב צמוד?

אתם זקוקים לרכב שיהיה מאובזר ברמה הגבוהה ביותר, ישדר פאר, ויציע חווית נסיעה שאין כדוגמתה.

בחברת המפתח הסעות בע''מ אנו מציעים שירותי הסעות אח''מים (V.I.P).

אנו מעמידים לרשותכם צי של כלי רכב שמשנה את כל מה שידעתם על רכב הסעות.

מי זקוק להסעות V.I.P?

כאשר אנו מדברים על הסעות V.I.P, ברור לנו שהן יידרשו במקרים מסוימים מאד. לרוב, ייבחרו כלי רכב מסוג זה שמדובר באדם בכירם מאד, מהארץ או העולם: דיפלומט, איש עסקים, זמר, שחקן קולנוע וכן הלאה. חשוב לשים לב שהנסיעה יכולה להיות ספציפית (למשל, משדה התעופה עד לבית המלון), או לחילופין באפשרותכם לבחור בליווי צמוד של אותה אישיות חשובה.

בשנים האחרונות, שמנו לב שגם יותר ויותר לקוחות פרטיים בוחרים בשירות הסעות V.I.P. יהיו אלה בעיקר זוגות ביום הנישואין שלהם, או משפחות באירועים חשובים אחרים. קל מאד להבין מדוע: ברגעים אלה, כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש "מלך". זה לא חייב להיות רק באירוע עצמו, אלא אפילו לפניו או אחריו.

שירותי ה-V.I.P שלנו

אנחנו בחברת המפתח הסעות בע''מ לוקחים את הנושא של הסעות V.I.P מספר צעדים קדימה. כלי הרכב שאנו מציעים מאופיינים בעיצוב מרשים ביותר, מבפנים ומבחוץ גם יחד. הם מרווחים ומאובזרים בצורה מתקדמת- מערכות מיזוג אוויר, מערכות שמע, טלוויזיה וכן הלאה.

חשוב לזכור כי הסעות V.I.P, מפוארות ככל שיהיו, צריכות גם להיות בטוחות. דגש עיקרי נוסף שלנו הוא על ההיבט הזה: כל אחד מכלי הרכב מחזיק בכל האישורים הנדרשים לפעילותו, ועובר בדיקות בטיחות תדירות על ידי קצין בטיחות מוסמך.

גם הנהגים עצמם, בעלי נסיון רב שנים בתחום, הם המקצועיים ביותר שניתן למצוא. הם יציעו גם יחס חם ואדיב ללקוחות- חלק משמעותי מאד באירוח אישיות חשובה. ואגב, השירותים שלנו ניתנים גם במגוון שפות, דבר אידיאלי כאשר מארחים אדם נכבד מאחת ממדינות העולם.

חשיבותה של אמינות

אנחנו יודעים כי לא מספיק להציע לאותו V.I.P רכב מפואר. חשוב מאד להקפיד על כך שהשירות שיינתן לו יהיה האיכותי ביותר שאפשר. תקלות שונות לאורך הדרך עלולות לקלקל רושם זה. חשבו, למשל, על רכב הסעות אשר מאחר לנקודת המפגש, או לחילופין כזה אשר לא עומד בלוח הזמנים שנקבע לו מראש.

אצלנו, תרחישים מסוג זה הם בדיוניים לחלוטין. אנחנו מקפידים תמיד לעמוד בלוח הזמנים. בין השאר, הדבר מתאפשר אודות למערכות המעקב הממוחשבות שלנו, אשר מעניקות לאנשינו את האפשרות לדעת היכן בדיוק נמצא כל רכב של החברה, בכל זמן נתון.

הצטרפו למעגל הלקוחות שלנו

במהלך ארבעת העשורים בהם פועלת חברת המפתח הסעות בע''מ, צברה היא שורה ארוכה של לקוחות. כיום, אנחנו פועלים עם חברות משרדי ממשלה, מוסדות ציבוריים, רשויות מקומיות וחברות עסקיות רבות. לא פעם, אירוח האישיות החשובה נעשה במסגרת שיתוף פעולה זה, והוא מתבצע תמיד לרווחתם של שני הצדדים.

נשמח מאד להעניק לכם הסבר מקיף על סל השירותים שאנו יכולים להעמיד עבורכם, וכן ללוות אתכם לכל אורך המסע: החל משלב התכנון הראשוני, ועד לשלב עריכת הנסיעות בפועל. אצלנו, כל אישיות חשובה תרגיש חשובה הרבה יותר, ותזכה לחווית אירוח מהשורה הראשונה. בדיוק בשביל זה קיים המונח V.I.P, לא?

התקשרו אלינו להזמנת הסעות VIP, ותעניקו לאורחים שלכם את השירות הטוב ביותר.

Nagishly- Dont touch