שירותי הסעות

מעוניינים לטייל בארץ, ואין לכם רכב מתאים? רוצים הסעות קבועות למקום העבודה לעובדים שלכם?

הגעתם למקום הנכון.

חברת המפתח תעבורה בע''מ – חברת הסעות אמינה ומקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום!


חברת המפתח תעבורה בע''מ נוסדה בשנת 1973, כחברה שנועדה לספק שירותי הובלה והסעה למשרד הביטחון. בארבעת העשורים שחלפו מאז, החברה הרחיבה את שירותיה, וכיום היא נחשבת לאחת מחברות ההסעה

הגדולות והמובילות בישראל.

בין הלקוחות הקבועים שלנו נמנים גורמים פרטיים רבות, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, חברות עסקיות, והרשימה עוד ארוכה. שיתוף פעולה זה מאפשר לכל אחד מהגורמים האמורים לטפל בהיבט חשוב זה של ההתנהלות שלו באופן המקצועי והיעיל ביותר.

הסעות לכל מטרה

אז מה כולל סל השירותים שלנו? המונח "הסעות" כולל לא מעט תחומים אחרים, קטנים יותר, ביניהם:

  • הסעות עובדים.
  • הסעות לאירועים.
  • הסעות לטיולים ותיירות פנים.
  • הסעות לנתב''ג.
  • הסעות לבתי ספר או לצהרונים.
  • הסעות ילדים ונוער לאתרי הבילוי.
  • הסעות לבני גיל הזהב.
  • הסעות VIP

ההסעות שאנו מציעים מתבצעות למעשה בכל אחד מאזורי הארץ, שעה שניתן לבחור בהסעה חד פעמית, או בכזו הנעשית באופן קבוע. כמו כן, באמתחתנו כלי רכב אשר מותאמים לצרכים של בעלי המוגבלויות הפיזיות, וכוללים בתוכם את כל העזרים הנדרשים לכך: מוט אחיזה, מכבש להעלאת כיסאות גלגלים וכן הלאה.

כלי הרכב שלנו

בחברת המפתח תעבורה בע''מ אנו משתמשים בכלי הרכב המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק. בהתאם למספר האנשים שנדרש להסיע, תתבצע הבחירה בין מוניות, טיוליות, מיניבוסים, אוטובוסים ועוד. גם המפרט הטכני של כלי הרכב ישתנה על פי אבחנה זו: ברור, למשל, כי כלי רכב המסייעים להסעת תלמידים צריכים להיות מאובזרים באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר שיש כיום.

נקודה חשובה נוספת היא שכלי הרכב שלנו נחשבים למרווחים ולמאובזרים היטב: החל מכיסאות מרופדים, דרך מערכות מיזוג אוויר ועד למערכות שמע וכריזה (בחלק מכלי הרכב). כל זה הופך את חווית הנסיעה שבהם לנעימה ונוחה הרבה יותר. לא תאמינו עד כמה זה ישפר את החוויה כולה.

אנו מקפידים על ההיבט הבטיחותי של כל נסיעה ונסיעה. כלי הרכב שלנו עומדים בכל תקנות הבטיחות. הם מחזיקים באישורים הנדרשים לצורך פעולתם, ועוברים ביקורות מקיפות על ידי קצין בטיחות. כמו כן, גם האיש שמאחורי ההגה אצלנו הוא המקצועי והוותיק ביותר שניתן למצוא כיום, עם ניסיון רב בהסעות מכל סוג.

היתרונות שלנו

בחברת המפתח תעבורה בע''מ, אנו מאפשרים לכל לקוח – בין אם פרטי, עסקי או מוסדי – לבחור במערכת ניהול הסעות המותאמת לו אישית. אנו ערים לצרכים ולרצונות של לקוחותינו, ומציעים גם גמישות, כפי שנדרש לא פעם. אנשינו יעניקו ליווי ללקוחות לכל אורך הדרך: החל משלב הייעוץ על בניית תוכנית ההסעות, ועד לתפעול השוטף בפועל.

קו מנחה אחר שלנו נוגע לאמינות ולדייקנות. אצלנו, לא תמצאו כלי רכב אשר אינם נמצאים בזמן שנקבע עם הלקוח בנקודת האיסוף. לוח הזמנים נשמר אצלנו בצורה קפדנית, דבר שחיוני בתחום שבו אנו פועלים: חשבו, למשל, על הסעות לאירוע או לטיול אשר חורגות מלוח הזמנים שלהן. לצורך זה, אגב, אנו נעזרים במערכות מעקב ממוחשבות, שמאפשרות לנו לדעת בדיוק היכן נמצא כל רכב שלנו בכל רגע נתון.

והמחיר? שווה לכל נפש

חברת המפתח תעבורה בע''מ פועלת לטובת הלקוחות שלה, כשאחד המשתנים החשובים במשוואה הוא המחיר. אצלנו, מחירי ההסעות אטרקטיביים בכל קנה מידה. בתיאום מראש, ניתן למעשה ליצור חבילת שירותים מלאה, שתספק מענה לכל צורך לו אתם זקוקים.

Nagishly- Dont touch